Svatba na statku Blažejovice 2021 – 2022

Vážení snoubenci,
vítejte na statku Blažejovice. V roce 2008 jsem objevil toto kouzelné místo ve velmi špatném stavu. Po třinácti letech náročných oprav Vám nabízím k pronájmu svatební prostory, které Vás zaujmou čistotou, jednoduchostí a krásou. Spolehnout se můžete na mé odborné znalosti, ochotu, poctivost a spolehlivost. Obrovský zájem klientů i první ocenění areálu ukázala, jak je koncept úspěšný:

To jsou priority, které se mi daří plnit a jsem nesmírně rád, že jsou naši hosté opravdu spokojeni a nadšeni, více prozradí referenční dopisy. Pro realizaci Vašeho svatebního dne mám navíc skvělé zázemí a zkušenosti, společenské akce a svatby organizuji přes dvacet let.

S úctou podpis

Svatba na statku 2021 | Základní informace

REALIZACE SVATBY

Svatba je u nás vždy víkendová - tedy tří-denní. Tento nadstandard je velmi důležitý, páteční odpoledne je skvělé pro přípravu svatby. V neděli necháme Vaše hosty vyspat a odpočinout - pronájem je obvykle až do 15ti hodin. Opravdu Vám s radostí pomůžeme, ať už s přípravami, dodavateli či péčí o Vaše hosty během tak významné události. Více prozradí reference. Zajištujeme ozvučení obřadu, komplet gastronomii, moderování Vaší svatby a vše co je potřeba. Svatební obřad není žádný problém, obřady má na starosti úřad Dolní Kralovice (paní Pešková).

OBVYKLÝ HARMONOGRAM SVATBY

Výhody svatby na statku

VÝHODY SVATBY NA STATKU – IDEÁLNÍ PROSTORY

mapka

NA ROVINU – OMEZENÍ

Milí snoubenci, každý prostor má své výhody i nevýhody. Na rovinu uvádíme naše omezení. Ve Vašich přáních se nenechte omezovat a statek si prosím vyberte pouze v případě, že Vám opravdu vyhovuje. Když psal portál zeny.cz článek „Tipy na skvělá místa s atmosférou“, poznamenal: „(Statek Blažejovice) ...nabízí letité zkušenosti a fér přístup, ale také svůj unikátní koncept, který připouští jen drobné změny.“

Dojezdové vydálenosti na Statek Blažejovice
© mee

^

FBStatek Blažejovice
TOPlist
měřeno od 22.8.2013