Svatba na statku Blažejovice 2024 – 2025

Milí snoubenci,
vítejte na statku Blažejovice. V roce 2008 jsem objevil toto kouzelné místo ve špatném stavu a pustil se do náročné rekonstrukce. Nyní Vám nabízím k pronájmu vyhlášené svatební prostory, které Vás zaujmou čistotou, jednoduchostí a krásou. Spolehnout se můžete na mé odborné znalosti, ochotu, poctivost a spolehlivost. Obrovský zájem klientů i první ocenění svatebního areálu ukázala, jak je koncept úspěšný:

Statek Blažejovice - foto areálu 2023

Jsem nesmírně rád, že jsou naši hosté opravdu spokojeni a nadšeni, více prozradí referenční dopisy. Pro realizaci Vašeho svatebního dne mám navíc skvělé zázemí a zkušenosti, celkem jsem pomáhal realizovat přes 4.000 společenských akcí.

Svatba na statku – co nabízíme

Svatba je u nás vždy víkendová - tedy třídenní. Tento nadstandard je velmi důležitý, páteční odpoledne je skvělé pro přípravu svatby a relax nevěsty i nejbližších. V neděli necháme Vaše hosty odpočinout - pronájem je až do odpoledních hodin. Opravdu rádi Vám pomůžeme, ať už s přípravami, dodavateli či péčí o Vaše hosty během tak významné události. Více prozradí reference. Zajištujeme pro snoubence komplexní služby, zároveň si ale mohou vybrat dodavatele dle přání. Velmi si vážíme ochotné matriky a sympatických oddávajících, pokud je pro Vás rodinný obřad a skvělá atmosféra důležitá, jste na správném místě.

Statek Blažejovice - foto areálu 2023

Svatba na statku – jak se domluvit

Komunikace je velmi snadná. Stačí mě kontaktovat, popovídáme o Vašich přáních a zašlu nabídku. Domluvíme prohlídku statku, zarezervujeme matriku, podepíšeme jednoduchou smlouvu a můžete se těšit. Je to velmi snadné. Těšíme se na spolupráci.

S úctou podpis

Statek Blažejovice - foto areálu Statek Blažejovice - foto areálu

OBVYKLÝ HARMONOGRAM SVATBY

Dojezdové vydálenosti na Statek Blažejovice

© mee

^

FBStatek Blažejovice
TOPlist
měřeno od 22.8.2013